דווקא עכשיו הזמן להשקיע

ונתחיל מהחדשות הטובות. גם בזמן של משבר כלכלי וחוסר ודאות עצום, מעודד לדעת כי יש אנשים בעלי הכנסה פנויה אשר מחפשים כיצד להשקיע את כספם בצורה מושכלת.  אם גם לך יש כסף שיכול לעבוד בשבילך – יש לנו מה לחדש לך.

אחד החששות הגדולים של המשקיעים הוא חוסר היציבות בשוק הפיננסי. התנודות הקשות בבורסה שמגיבות לכל מה שקורה בארץ ובעולם, האפשרות כי בעוד רגע עוד טייקון יזכה ‘לתספורת’ אשר תיפגע לנו בקרנות, באג”ח, בפנסיה ובעצם, במה לא והשיא החדש שאנחנו עוברים – וירוס הקורונה שמשמיד כל חלקה טובה בכלכלה שלנו ולא ברור עדיין עד כמה עמוק נושפע.

המדרון החלקלק הזה לא עושה למישהו מאיתנו טוב ויוצר אצל מי שכבר יש לו סכומי כסף להשקיע רצון להחביא אותו מתחת למזרון עד חלוף הזעם. אבל, האם זה הפתרון?

הרבה לפני המשבר הנוכחי הבנו בחברת Tarya כי ישנו צורך עצום בפלטפורמת השקעות אחרת שתדאג לכסף שלנו באמת, ובאופן שישרת את האינטרסים שלנו כמשקיעים – בניגוד לכלים שמציעה הבנקאות המסורתית. ההשקעות אצלנו  מנותקות משוק ההון ופה טמון הסוד הגדול שלנו.

מצאנו את הדרך לעשות זאת באמצעות פלטפורמת השקעות דיגיטלית המשקיעה בהלוואות לאנשים ועסקים. מחברת בין אנשים וגם יוצרת שקט אמיתי בידיעה שהכסף נמצא בידיים טובות.

נקודת החיבור – אפיק השקעה אלטרנטיבי

האג’נדה האמיתית של Tarya היא יצירת אפיק השקעה לכסף שגם יגדיל את הרווחים של המשקיעים וגם יספק פתרונות אשראי לאחר לרכישת נדל”ן, הלוואות פרטיות והלוואות רכב, כאשר הרוב המוחלט מגובה בבטוחות מדרגה ראשונה.
הכסף המושקע אצלנו הופך למנוף פיננסי כהלוואות עבור אחרים והרווח המתקבל מן ההלוואה מוחזר למשקיע. במילים אחרות, במקום שהבנק יתעשר – הכסף נערם בחשבון שלך.

איך באמת יוצרים ביטחון למשקיעים?

הטכנולוגיה של Tarya כוללת אלגוריתם ייחודי הדואג לפיזור מקסימלי של ההשקעה בין הלוואות שונות, קרנות הגנה ייחודיות, Safe 200 ו – Safe 500, המגינות על ההשקעה במקרה של פיגור בהלוואה שבה הכסף מושקע ובנוסף, 95% מההלוואות הניתנות ללווים מגובות בבטוחות המפחיתות את הסיכון בהשקעה. למעשה רק חלק קטן מתיק ההשקעות של Tarya כולל הלוואות לאנשים פרטיים ללא בטוחות וגם הלוואות אלו ניתנות בסכומים נמוכים. וכן, גם אנחנו מפוקחים על ידי רשות שוק ההון.

במקרה זה המספרים מדברים בעד עצמם- תיק ההלוואות שלנו עומד היום על קרוב לארבעה מיליארד ש”ח כאשר אחוז הדיפולט (מצב שבו לווה אינו עומד בתנאי ההלוואה) נמוך ועומד על פחות מחצי אחוז.

בשורה התחתונה, בזמן שכל אפיקי החיסכון התרסקו, הגרפים צונחים והבורסה צבועה באדום, משקיעי Tarya ממשיכים לצבור ריבית וליהנות מתשואה חיובית.

כל אחד ופרופיל ההשקעה החיובית שלו

Tarya מאפשרת לכל משקיע לבנות פרופיל השקעה ייחודי המתאים לצרכיו ומבוסס על מידת הרגישות לסיכון או  לבחור באחד מארבעת מסלולי השקעה מוגדרים מראש: שמרן, שקול, אוטומטי ואגרסיבי. הריבית המשוקללת יציבה ונעה בין 4%  ל – 6% בהתאם להעדפות ההשקעה

הכסף עובד בשקיפות

כשמדובר באנשים ובמיוחד כשמדובר בכסף – חשוב לנו לבנות אמון. כדי לגרום לזה לקרות יצרנו פלטפורמה ידידותית למשתמש, שבה נתוני ההשקעה מוצגים באופן ברור ושקוף לרבות שווי התיק, החזרים שהתקבלו לחשבון ופירוט רווחים. בנוסף, לא קבענו סכום מינימלי להשקעה. ניתן להתחיל מסכום השקעה קטן, לבחירתך, למשך מספר חודשים, לעקוב אחר המספרים ולהגדיל בהמשך את ההשקעה.

אנחנו מאמינים בריצה למרחקים ארוכים.

אם זו גם ראיית עולמך, יש לך מקום להשקיע אצלנו. הכסף שלך מחכה לעבוד עבורך.

רוצים לשמוע עוד על השקעות עם Tarya?

אנחנו ממשיכים ליצור עוד מידע נגיש ומועיל על עולם הפיננסים. רוצים להתעדכן כשכתבה חדשה עולה? הירשמו לרשימת התפוצה: